ZNAJDŹ ŹRÓDLO INSPIRACJI
Jedną z najważniejszych kwestii, które należy przemyśleć, zanim dokona się wyboru nowej kuchni, szafy, łazienki, salonu jest styl, który Ci się podoba najbardziej i który pasuje do Twojego domu. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ma być to np. meble utrzymane w stylu rustykalnych, nowoczesnych, tradycyjnych kuchni? W stylu wielkomiejskim, klasycznym czy może minimalistycznym?

PRZYDATNE RADY FORMY ABISTOL
W każdej chwili możesz umówić się z naszym doradcą na indywidualną konsultację. W oparciu o Twoje pomysły oraz kwotę, którą zamierzasz zainwestować, przedstawimy Ci wszelkie dostępne możliwości. Być może jesteś już świetnie przygotowany - sam dokonałeś pomiarów i obliczeń i będziesz mógł od razu wybrać jedno z proponowanych rozwiązań. Przed spotkaniem zastanów się: 1. Czy istnieje w Twojej obecnym domu coś, czego nie chcesz zmienić? 2. Czego oczekujesz od swoich nowych mebli? 3. Jak powinny wyglądać Twoje meble? 4. Ile powinny kosztować? 5. Kiedy Twoje nowe meble mają być gotowe? 6. Co chcesz zrobić samodzielnie? 7. W jaki sposób chcesz dokonać zapłaty za swoje nowe meble?

WYBÓR MATERIALÓW
Odpowiedni wybór materiałów ma ogromne znaczenie dla stylu Twoich mebli, ale również dla ich funkcjonalności. Dlatego warto rozważyć zarówno plusy i minusy danego typu frontów, okuć, aby uniknąć wyboru, którego później się żałuje. W naszym studio znajdziesz informacje dotyczące wad i zalet najchętniej wybieranych frontów oraz funkcjonalnych rozwiązań technicznych dając upust Twojej ergonomii.

POMIARY
Jeżeli samodzielnie dokonujesz pomiaru pomieszczenia, pamiętaj o zapisaniu wszystkich wymiarów. Pamiętaj, aby zaznaczyć dokładnie, w którym miejscu poprowadzono wodę, gdzie znajduje się odpływ, jak również, w którym miejscu są okna i drzwi. Dodatkowe wskazówki uzyskasz w punktach sprzedaży ABISTOL.

PROJEKTOWANIE MEBLI
Przy okazji projektowania nowej kuchni, może Ci przyjść do głowy wiele ciekawych pomysłów. W jaki sposób uzyskasz więcej miejsca do przechowywania? Jakiego wystroju oczekujesz? Gdzie najlepiej umieścić kuchenkę, lodówkę i zmywarkę? To bardzo ważne, aby zastanowić się chwilę, na co zwraca się szczególną uwagę. W ABISTOL "trójkąt roboczy" to określenie metody, według której urządza się kuchnie tak, aby centralne miejsca pracy w kuchni były rozmieszczone w jak najbardziej przemyślany i korzystny sposób.

PRODUKCJA TWOICH MEBLI
Firma ABISTOL nigdy nie rozpoczyna produkcji nowej kuchni przed podpisaniem umowy. Oznacza to, że ABISTOL produkuje kuchnie zgodnie z konkretnymi wymiarami Twojego domu, projektu oraz załącznika do umowy z ustaleniami.

DOSTAWA
Zamawiając meble w firmie Abistol, uzyskasz wszelkie informacje dotyczące dostawy. W przypadku pojawienia się usterek bądź wad, protokół firmy Abistol daje Ci gwarancję, że zostaną one usunięte szybko i w najmniej uciążliwy dla Ciebie sposób.

MONTAŻ
Możesz zdecydować się na samodzielny montaż Twoich mebli Abistol - dowiedz się jednak w punkcie sprzedaży, jak możemy Ci w tym pomóc. Gwarancje firmy HTH obejmują więcej... Udzielane przez nas gwarancje obejmują więcej niż ogólne wymogi wynikające z przepisów prawa. Firma HTH przestrzega oczywiście wszystkich gwarancji wynikających z przepisów prawa i obowiązującej Ustawy o ochronie praw konsumenta, w tym dwuletniego okresu reklamacji.

GWARANCJA ABISTOL
Firma udziela 2-letniej gwarancji na szafki kuchenne, łazienkowe i garderoby. W przypadku urządzeń AGD i pozostałych akcesoriów, obowiązują warunki gwarancji producenta.

GWARANCJA MONTAŻU
W przypadku braku jakiegokolwiek elementu lub dostarczenia elementu uszkodzonego, firma Abistol gwarantuje szybkie i skuteczne rozwiązanie zaistniałego problemu.

GWARANCJA DOSTAWY ELEMENTÓW
Jeżeli dany model przestanie figurować w ofercie firmy, firma gwarantuje dostawę pojedynczych elementów do 2 lat od chwili wycofania danego modelu lub materiału.

GWARANCJA DOSTAWY
Na tydzień przed dostarczeniem kuchni, informujemy o dokładnej dacie dostawy.

GWARANCJA OCHRONY SRODOWISKA
Wszystkie meble Abistol posiadają certyfikat na swoje materiały składowe. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje meble zostały wykonane z materiałów z testowanych pod kątem emisji zapachów i szkodliwych substancji chemicznych do otoczenia, a także ocenione pod względem wywoływania podrażnień.

PROJEKT I WYKONANIE CIEKAWA-REKLAMA.PL SP. Z O.O.