Firma ABISTOL jest firmą ze 100% polskim kapitałem powstałą na podstawie korzeni rodzinnych w branży w roku 1979. W kwietniu 2001 roku uruchomiliśmy studio meblowe. Od tego momentu rozpoczęliśmy działalność w meblowym wraz z projektowaniem i wizualizacją wnętrz. W kolejnych latach rozszerzaliśmy ofertę o kolejne produkty oraz zwiększaliśmy zatrudnienie. Mając świadomość, że jakość produktów jest zależna od nowoczesnego parku maszynowego oraz wykwalifikowanej kadry pracowników.

  Siedziba główna firmy znajduje się w Dąbrówce Tczewskiejstolarnia oraz studio meblowe.
Dzięku stiudio umożliwiamy klientom dogodne zapoznanie się z naszą szeroką ofertą poprzez ekspozycję mebli kuchennych, szaf, biurowych, łazienkowych, przedpokojowych, sypialni oraz pokoików dziecięcych. Stolarnia zapewnia produkcję Państwa mebli po dogodnej wartości wraz z montażem. Naszymi klientami są klienci detaliczni, studia kuchenne, instytucje państwowe. Swoje produkty sprzedajemy zarówno w okolicy, trójmieście oraz poza granice kraju

  ABISTOL to marka, której wizerunek budujemy w oparciu o rzetelność, a naszym przesłaniem jest maksymalne dopasowanie działalności do potrzeb klienta, realizując nietypowe a możliwe technologiczne zamówienia. Firma stale poszerza ofertę wzorniczą i kolorystyczną śledząc trendy na rynku oraz stosując najnowsze technologie. To gwarantuje wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Jednak, jak podkreślają właściciele firmy, to profesjonalizm pracowników jest naszym największym potencjałem, a zaufanie klientów motorem do dalszego rozwoju.

PROJEKT I WYKONANIE CIEKAWA-REKLAMA.PL SP. Z O.O.
409686